Dwa finały za nami!

W czwartek 21 czerwca w Sokółce i w niedzielę 24 czerwca w Białymstoku oficjalnie zamknęliśmy rok szkolny 2017 / 2018. Pomimo niezliczonej ilości problemów, możemy powiedzieć – ‚UDAŁO SIĘ’. Dziękujemy Panu Zbigniewowi Dębko z Sokólskiego Ośrodka Kultury za możliwość zagrania w Kawiarni Lira oraz obsłudze sali WOAK Spodki Białystok. Ogromne podziękowania i wyrazy szacunku i wdzięczności należą się firmie ZIBI SA / Mapex Polska, klinice UltraDental oraz firmie Elektropek s.c. – bez Was było by jeszcze trudniej niż było 😉 Bardzo dziękujemy też niezastąpionej Kasi Treblińskiej, która pracowała z nami przez te dwa wieczory robiąc zdjęcia. Dziękujemy też Piotrowi Awramiuk za fotki i wsparcie fizyczne koncertu w Białymstoku. W tej ostatniej kategorii na wyróżnienie zasługują też nasi niezmordowani uczniowie – Szymon Łupiński, Kuba Zdzienicki i Karol Zimnoch.
Podsumowując, to był najtrudniejszy w organizacji finał, jednak upór i konsekwencja ponowie wzięły górę i jak co roku było pięknie. Do zobaczenia za rok!


Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania Dwa finały za nami! została wyłączona

Wesołych Świąt!

Wraz z zespołem Mastodon składamy Wam najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne. Oby święta minęły w miłej i rodzinnej atmosferze, a nowy rok stał się jeszcze lepszy od poprzedniego. No i nie zapominajcie o codziennej dawce rock’n’rolla podczas przerwy świątecznej! 😉

Najlepszego życzą:
Łukasz, Grzesiek, Tomek, Martyna, Michał, Jarek, Marek, Piotr, Mateusz


Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania Wesołych Świąt! została wyłączona

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY 4 WRZEŚNIA!!!

Już w najbliższy poniedziałek 4 września zapraszamy wszystkich na dzień otwarty. Jesteśmy do Waszej dyspozycji od 10:00 do 17:00 w Białymstoku przy ulicy Choroszczańskiej 26. Przyjdź, zobacz, usłysz, pograj i dołącz do nas! Marzysz o grze na ulubionym instrumencie? Kochasz muzykę rockową i wszelkie jej odmiany? Sprawdź się! Zapraszamy na bezpłatną lekcję próbną. Nie jesteś zdecydowany na konkretny instrument? Pomożemy Ci podjąć decyzję. Daj sobie szansę i zrealizuj swoje marzenia. ZAPRASZAMY!!!

Łukasz, Grzesiek, Tomek, Michał, Martyna, Piotr, Marek


Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY 4 WRZEŚNIA!!! została wyłączona

Polskie Nagrody Perkusyjne 2017 – nominacja dla ROCKALIZACJI!!!

Jak co roku Magazyn Perkusista, Infodrum.pl oraz Polskie Stowarzyszenie Perkusyjne wyróżnili najważniejsze wydarzenia, najważniejszych perkusistów, największych dystrybutorów sprzętu, oraz NAJLEPSZE SZKOŁY PERKUSYJNE W POLSCE. Wśród nominowanych w tej ostatniej kategorii znaleźliśmy się też my. Nominacja jest na tyle szczególna, że nie jesteśmy szkołą stricte perkusyjną, a mimo wszystko zostaliśmy zauważeni. To ogromne wyróżnienie! Jesteśmy pierwszą szkołą z naszego regionu uwzględnioną w tym plebiscycie. Wśród tak silnej konkurencji będzie nam niezwykle trudno zdobyć miejsce na podium, ale kto nie podnosi rękawicy ten nie wygrywa, więc zamierzamy powalczyć 😉 I Wy nam w tym pomożecie 🙂
Głosy można oddawać co 24h pod tym adresem – http://magazynperkusista.pl/polskie-nagrody-perkusyjne

Będziemy wdzięczni za Wasze wsparcie 🙂

Łukasz, Tomek, Marek, Grzesiek, Martyna, Michał, Piotrek


Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania Polskie Nagrody Perkusyjne 2017 – nominacja dla ROCKALIZACJI!!! została wyłączona

CZWARTY FINAŁ ZA NAMI!!!


Wczorajszym koncertem w WOAKu zakończyliśmy rok szkolny 2016 / 2017. Dziękujemy wszystkim uczniom za piękne występy oraz wszystkim zgromadzonym za wspaniałą atmosferę. Po raz kolejny pobiliśmy frekwencyjny rekord! Widzimy się za rok! 🙂


Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania CZWARTY FINAŁ ZA NAMI!!! została wyłączona

KONCERT FINAŁOWY PO RAZ CZWARTY!!!

23.06.2017 – WOAK Spodki – godzina 18:00 – wstęp wolny

W tym roku będzie jeszcze gorrrrręcej!!! Do zobaczenia!


Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania KONCERT FINAŁOWY PO RAZ CZWARTY!!! została wyłączona

VOGG i DARAY w Rockalizacji!


Chcielibyśmy Was zaprosić na indywidualne lekcje, jakich udzielą Wam zaproszeni przez nas goście:

Wacław VOGG Kiełtyka – gitarzysta i lider DECAPITATED, od niemal dwóch dekad uważany za jednego z najlepszych gitarzystów w naszym kraju.

Dariusz DARAY Brzozowski – perkusista HUNTER i norweskiego giganta black metalu DIMMU BORGIR. Odkąd dołączył do zespołu VADER w 2005 roku, jest nieustannie w ścisłej czołówce rockowo-metalowego bębnienia w Polsce i na świecie.

Lekcje odbędą się w naszej siedzibie przy ulicy Choroszczańskiej 26, w środę 5 lipca. To niepowtarzalna okazja, by zaczerpnąć choć odrobinę z niesłychanego talentu i doświadczenia naszych gości.

Ilość miejsc ograniczona! Nie zwlekaj do ostatniej chwili!!!

Cena: 100zł/h

Zapisy tylko do 30 czerwca!!!


Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania VOGG i DARAY w Rockalizacji! została wyłączona

DNI OTWARTE 2016!

W dniach 1 – 2 września, w godzinach 10:00 – 18:00, zapraszamy wszystkich na dni otwarte do naszej siedziby przy ulicy Choroszczańskiej 26. Przyjdź, zobacz, pograj i dołącz do nas!

rockalizacjanews

Posted in aktualności, news | Możliwość komentowania DNI OTWARTE 2016! została wyłączona

ROK SZKOLNY 2015/2016 ZAKOŃCZONY

64 uczniów, 32 utwory, 24 zespoły, 9 nauczycieli, ponad 3 godziny muzyki – tak zakończyliśmy rok szkolny 2015 / 2016 w zeszły czwartek w WOAK Spodki. Dziękujemy uczniom za pełną mobilizację i wspaniałe występy oraz ich najbliższym za tak liczne przybycie. WOAK pękał w szwach 🙂 Do zobaczenia za rok!

13517921_809280862506598_134317536_o


 

Posted in aktualności | Możliwość komentowania ROK SZKOLNY 2015/2016 ZAKOŃCZONY została wyłączona

Paweł Jaroszewicz i Jacek Hiro na warsztatach w Rockalizacji!

plakatMasterclassWorkshops

Paweł Pavulon Jaroszewicz (perkusja) to jeden z najbardziej uznanych i doświadczonych perkusistów metalowych w naszym kraju. Jako członek zespołów Hate, Antigama, Vader, Decapitated, Rootwater czy Lost Soul zjeździł cały świat wzdłuż i wszerz koncertując przed tysiącami fanów. Jest też laureatem prestiżowej nagrody polskiego przemysłu fonograficznego ‚Fryderyka’, którego otrzymał wraz z zespołem Vader za album ‚Welcome to the Morbid Reich’.

Jacek Hiro (gitara) od wielu lat uznawany jest za jednego z najwybitniejszych gitarzystów rockowo-metalowych w Polsce. Obecnie muzyk grup KAT & Roman Kostrzewski oraz Sceptic. W przeszłości można było go usłyszeć na płytach i koncertach grup Decapitated, Dies Irae, Virgin Snatch, Vader, Corruption czy Renaty Przemyk. Od lat zajmuje się także działalnością edukacyjną taką jak warsztaty, pokazy oraz prywatne lekcje.

ROCKALIZACJA MASTERCLASS WORKSHOPS to nie tylko pokazy niecodziennych umiejętności zaproszonych na tę okazję gwiazd, ale także potężna dawka wiedzy. 5 dni w tygodniu po 7 godzin dziennie to prawdziwa muzyczna bomba teorii i praktyki na najwyższym poziomie… bo jak się uczyć to od najlepszych. ZAPRASZAMY!


 

Posted in aktualności | Możliwość komentowania Paweł Jaroszewicz i Jacek Hiro na warsztatach w Rockalizacji! została wyłączona