3 WRZEŚNIA – DZIEŃ OTWARTY!


5 lat w służbie rock’n’rolla za nami, a już za kilka dni ruszamy z nowym rokiem szkolnym. Zapraszamy serdecznie na dzień otwarty 3 września. Jesteśmy do Waszej dyspozycji od 12:00 do 17:00. Można przyjść, rozejrzeć się, porozmawiać z nauczycielami czy zapisać się na zupełnie niezobowiązującą lekcję próbną. Nie jesteś zdecydowany na żaden konkretny instrument? Nie martw się. Pomożemy Ci podjąć decyzję. Odwiedź nas – ul. Choroszczańska 26 (I piętro) w najbliższy poniedziałek!


Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania 3 WRZEŚNIA – DZIEŃ OTWARTY! została wyłączona

Dwa finały za nami!

W czwartek 21 czerwca w Sokółce i w niedzielę 24 czerwca w Białymstoku oficjalnie zamknęliśmy rok szkolny 2017 / 2018. Pomimo niezliczonej ilości problemów, możemy powiedzieć – ‚UDAŁO SIĘ’. Dziękujemy Panu Zbigniewowi Dębko z Sokólskiego Ośrodka Kultury za możliwość zagrania w Kawiarni Lira oraz obsłudze sali WOAK Spodki Białystok. Ogromne podziękowania i wyrazy szacunku i wdzięczności należą się firmie ZIBI SA / Mapex Polska, klinice UltraDental oraz firmie Elektropek s.c. – bez Was było by jeszcze trudniej niż było 😉 Bardzo dziękujemy też niezastąpionej Kasi Treblińskiej, która pracowała z nami przez te dwa wieczory robiąc zdjęcia. Dziękujemy też Piotrowi Awramiuk za fotki i wsparcie fizyczne koncertu w Białymstoku. W tej ostatniej kategorii na wyróżnienie zasługują też nasi niezmordowani uczniowie – Szymon Łupiński, Kuba Zdzienicki i Karol Zimnoch.
Podsumowując, to był najtrudniejszy w organizacji finał, jednak upór i konsekwencja ponowie wzięły górę i jak co roku było pięknie. Do zobaczenia za rok!


Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania Dwa finały za nami! została wyłączona

Wesołych Świąt!

Wraz z zespołem Mastodon składamy Wam najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne. Oby święta minęły w miłej i rodzinnej atmosferze, a nowy rok stał się jeszcze lepszy od poprzedniego. No i nie zapominajcie o codziennej dawce rock’n’rolla podczas przerwy świątecznej! 😉

Najlepszego życzą:
Łukasz, Grzesiek, Tomek, Martyna, Michał, Jarek, Marek, Piotr, Mateusz


Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania Wesołych Świąt! została wyłączona

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY 4 WRZEŚNIA!!!

Już w najbliższy poniedziałek 4 września zapraszamy wszystkich na dzień otwarty. Jesteśmy do Waszej dyspozycji od 10:00 do 17:00 w Białymstoku przy ulicy Choroszczańskiej 26. Przyjdź, zobacz, usłysz, pograj i dołącz do nas! Marzysz o grze na ulubionym instrumencie? Kochasz muzykę rockową i wszelkie jej odmiany? Sprawdź się! Zapraszamy na bezpłatną lekcję próbną. Nie jesteś zdecydowany na konkretny instrument? Pomożemy Ci podjąć decyzję. Daj sobie szansę i zrealizuj swoje marzenia. ZAPRASZAMY!!!

Łukasz, Grzesiek, Tomek, Michał, Martyna, Piotr, Marek


Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY 4 WRZEŚNIA!!! została wyłączona

Polskie Nagrody Perkusyjne 2017 – nominacja dla ROCKALIZACJI!!!

Jak co roku Magazyn Perkusista, Infodrum.pl oraz Polskie Stowarzyszenie Perkusyjne wyróżnili najważniejsze wydarzenia, najważniejszych perkusistów, największych dystrybutorów sprzętu, oraz NAJLEPSZE SZKOŁY PERKUSYJNE W POLSCE. Wśród nominowanych w tej ostatniej kategorii znaleźliśmy się też my. Nominacja jest na tyle szczególna, że nie jesteśmy szkołą stricte perkusyjną, a mimo wszystko zostaliśmy zauważeni. To ogromne wyróżnienie! Jesteśmy pierwszą szkołą z naszego regionu uwzględnioną w tym plebiscycie. Wśród tak silnej konkurencji będzie nam niezwykle trudno zdobyć miejsce na podium, ale kto nie podnosi rękawicy ten nie wygrywa, więc zamierzamy powalczyć 😉 I Wy nam w tym pomożecie 🙂
Głosy można oddawać co 24h pod tym adresem – http://magazynperkusista.pl/polskie-nagrody-perkusyjne

Będziemy wdzięczni za Wasze wsparcie 🙂

Łukasz, Tomek, Marek, Grzesiek, Martyna, Michał, Piotrek


Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania Polskie Nagrody Perkusyjne 2017 – nominacja dla ROCKALIZACJI!!! została wyłączona

CZWARTY FINAŁ ZA NAMI!!!


Wczorajszym koncertem w WOAKu zakończyliśmy rok szkolny 2016 / 2017. Dziękujemy wszystkim uczniom za piękne występy oraz wszystkim zgromadzonym za wspaniałą atmosferę. Po raz kolejny pobiliśmy frekwencyjny rekord! Widzimy się za rok! 🙂


Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania CZWARTY FINAŁ ZA NAMI!!! została wyłączona

KONCERT FINAŁOWY PO RAZ CZWARTY!!!

23.06.2017 – WOAK Spodki – godzina 18:00 – wstęp wolny

W tym roku będzie jeszcze gorrrrręcej!!! Do zobaczenia!


Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania KONCERT FINAŁOWY PO RAZ CZWARTY!!! została wyłączona

VOGG i DARAY w Rockalizacji!


Chcielibyśmy Was zaprosić na indywidualne lekcje, jakich udzielą Wam zaproszeni przez nas goście:

Wacław VOGG Kiełtyka – gitarzysta i lider DECAPITATED, od niemal dwóch dekad uważany za jednego z najlepszych gitarzystów w naszym kraju.

Dariusz DARAY Brzozowski – perkusista HUNTER i norweskiego giganta black metalu DIMMU BORGIR. Odkąd dołączył do zespołu VADER w 2005 roku, jest nieustannie w ścisłej czołówce rockowo-metalowego bębnienia w Polsce i na świecie.

Lekcje odbędą się w naszej siedzibie przy ulicy Choroszczańskiej 26, w środę 5 lipca. To niepowtarzalna okazja, by zaczerpnąć choć odrobinę z niesłychanego talentu i doświadczenia naszych gości.

Ilość miejsc ograniczona! Nie zwlekaj do ostatniej chwili!!!

Cena: 100zł/h

Zapisy tylko do 30 czerwca!!!


Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania VOGG i DARAY w Rockalizacji! została wyłączona

DNI OTWARTE 2016!

W dniach 1 – 2 września, w godzinach 10:00 – 18:00, zapraszamy wszystkich na dni otwarte do naszej siedziby przy ulicy Choroszczańskiej 26. Przyjdź, zobacz, pograj i dołącz do nas!

rockalizacjanews

Posted in aktualności, news | Możliwość komentowania DNI OTWARTE 2016! została wyłączona

ROK SZKOLNY 2015/2016 ZAKOŃCZONY

64 uczniów, 32 utwory, 24 zespoły, 9 nauczycieli, ponad 3 godziny muzyki – tak zakończyliśmy rok szkolny 2015 / 2016 w zeszły czwartek w WOAK Spodki. Dziękujemy uczniom za pełną mobilizację i wspaniałe występy oraz ich najbliższym za tak liczne przybycie. WOAK pękał w szwach 🙂 Do zobaczenia za rok!

13517921_809280862506598_134317536_o


 

Posted in aktualności | Możliwość komentowania ROK SZKOLNY 2015/2016 ZAKOŃCZONY została wyłączona